کیان برنا پارسیان

ساعت کاری : 9 الی 17

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

بتن اکسپوز

کفپوش بتنی

زیبایی مدرن و ماندگار برای ساختمان شما

در گذشته بتن عمدتاً برای زیرسازی کف ساختمان‌ها استفاده می‌شد، اما امروزه کاربرد آن به عنوان کفپوش در محوطه‌سازی و ... نیز رواج یافته است. قیمت کفپوش بتنی با وجود مقاومت و کیفیت بسیار بالا بسیار پایین بوده و صرفه اقتصادی زیادی دارد. در مکان‌های مختلفی مانند پیاده‌روها، پارکینگ‌ها، و سالن‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کفپوش‌های بتنی به دو صورت روکار و زیرسازی به کار می‌روند. کفپوش‌های بتنی روکار ظاهری همگن‌تر داشته و دارای دوام بیشتری هستند، بنابراین دیرتر دچار آسیب و ترک‌خوردگی می‌شوند. در مقابل، کفپوش‌های بتنی زیرسازی از مواد درشت‌تری تشکیل شده و ظاهر یکنواختی ندارند، زیرا نقش اصلی آنها فراهم کردن پایه‌ای مستحکم است.

کاربرد کفپوش بتنی

 • پیاده روها
 • پارکینگ ها
 • سالن های صنعتی
 • محوطه سازی فضای باز، تجاری، مسکونی و…
 • پله ها رمپ ها
 • محوطه های ورزشی

مزایا و معایب کفپوش بتنی

 • تنوع در طرح و رنگ
 • نظافت آسان
 • مقاومت بالا
 • قابلیت سفارشی‌سازی

انواع کفپوش بتنی

کفپوش بتنی پرسی

کفپوش بتنی پرسی، یک محصول بسیار کاربردی است که به دلیل مقاومت بالا و ضخامت 6 و 8 سانتیمتر، برای استفاده در مسیرها، راهروها، پیاده‌روها و ورودی‌های اماکن عمومی مناسب است و می‌تواند تردد ماشین‌آلات سنگین را نیز تحمل کند.

این کفپوش، که با متریال‌های مختلف قابل اجرا و در رنگ‌های متنوعی موجود است، به عنوان جایگزینی برای سنگ‌های طبیعی و یک ماده سبز در ساختمان‌سازی مورد توجه قرار گرفته است. کفپوش‌های بتنی پرسی در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند و به صورت خشک‌چین یا با ملات قابل اجرا هستند.

این محصولات تحت بازرسی‌های متعدد برای ابعاد، مقاومت در برابر یخ‌بندان، جذب آب، مقاومت سایشی و دیگر ویژگی‌های مهم قرار می‌گیرند و تمامی نمونه‌های تولید شده در آزمایشگاه تست بتن کارخانه مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از استانداردهای لازم برخوردار باشند.

کفپوش بتنی ویبره ای

کفپوش ویبره‌ای با روشی خاص تولید می‌شود که شامل ریختن بتن در قالب پلاستیکی، عبور از روی میز ویبره و قرارگیری در اتاق بخار است. پس از 24 ساعت و جداسازی از قالب، سطح آن با فشار آب تمیز شده و سنگ‌دانه‌ها بهتر نمایان می‌شوند.

این کفپوش که به‌صورت تک لایه و با تراکم حاصل از لرزش تولید می‌شود، به‌ویژه در فضاهای مورد استفاده نابینایان و محیط‌های عمومی مانند پارک‌ها و پیاده‌روها کاربرد دارد. همچنین، قیمت مناسب و استحکام بالای این نوع کفپوش، آن را به گزینه‌ای محبوب برای ارگان‌های دولتی و محیط‌های عمومی تبدیل کرده است.

سوالات متداول

آیا کفپوش بتنی مناسب برای فضاهای خارجی است؟

بله، کفپوش بتنی به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف، گزینه‌ای عالی برای فضاهای خارجی است.

کفپوش بتنی چگونه نصب می‌شود؟

نصب کفپوش بتنی با استفاده از ملات‌های چسبنده انجام می‌شود و فرآیند اجرای آن نسبتاً آسان است.

آیا کفپوش بتنی در رنگ‌های مختلف قابل تولید است؟

بله، کفپوش بتنی می‌تواند در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع تولید شود تا با طراحی‌های مختلف سازگار باشد.

آیا کفپوش بتنی قابلیت سفارشی‌سازی دارد؟

بله، کفپوش بتنی می‌تواند در ابعاد، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف، مطابق با نیازهای پروژه سفارشی‌سازی شود.

سوالات متداول

آیا کفپوش بتنی مناسب برای فضاهای خارجی است؟

بله، کفپوش بتنی به دلیل مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف، گزینه‌ای عالی برای فضاهای خارجی است.

کفپوش بتنی چگونه نصب می‌شود؟

نصب کفپوش بتنی با استفاده از ملات‌های چسبنده انجام می‌شود و فرآیند اجرای آن نسبتاً آسان است.

آیا کفپوش بتنی در رنگ‌های مختلف قابل تولید است؟

بله، کفپوش بتنی می‌تواند در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع تولید شود تا با طراحی‌های مختلف سازگار باشد.

آیا کفپوش بتنی قابلیت سفارشی‌سازی دارد؟

بله، کفپوش بتنی می‌تواند در ابعاد، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف، مطابق با نیازهای پروژه سفارشی‌سازی شود.

کفپوش بتنی : بررسی جامع و راهنمای کامل

کارخانه کفپوش بتنی کیان برنا

در حال حاضر شرکت‌های داخلی و خارجی مختلفی در حوزه تولید بتن‌های پیش ساخته فعالیت می‌کنند که کیان برنا نیز یکی از آنهاست. بنابراین جهت خرید بتن‌های پیش‌ساخته برندهای مختلفی پیش‌روی شما قرار دارند. ک نکته مهم که همواره باید در نظر داشته باشید، این است که کیفیت و استاندارد تمامی برندهای تولیدکننده کفپوش‌ بتنی یکسان نیستند.

به عبارت دیگر، تمامی تولیدکنندگان کفپوش‌ بتنی از نظر کیفیت خروجی یکسانی ندارند و برخی از موارد موجود در بازار بدون توجه بر استانداردهای حاکم براین حوزه تولید شده و ارزش خرید ندارند. اما برخی دیگر نظیر کیان برنا محصولات خود را بر اساس استانداردهای حاکم براین صنعت تولید کرده و از این‌رو محصولات باکیفیتی را راهی بازار می‌کنند.

مجموعه کیان برنا بر استانداردهای مهندسی تولید سازه‌های بتنی نظیر کفپوش، جدول بتنی و بتن اکسپوز اشراف کامل دارد و تمامی استانداردهای تعریف شده در این صنعت را می‌شناسد. به همین دلیل همه محصولات آن، کاملاً استاندارد و عاری از هرگونه نقص و ایرادات فنی هستند. از این‌رو به طور کامل از کیفیت و استاندارد محصولات خود مطمئن است و دلیل بدون هیچ تردید و شبهه‌ای و همچنین جهت کسب اطمینان خاطر مشتریانش خود، کیفیت محصولاتش را صددرصد تضمین کرده و محصولات و تولیدات خود را با گارانتی معتبر در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. از این‌رو به طور کامل از کیفیت و استاندارد محصولات خود مطمئن است و دلیل بدون هیچ تردید و شبهه‌ای و همچنین جهت کسب اطمینان خاطر مشتریانش خود، کیفیت محصولاتش را صددرصد تضمین کرده و محصولات و تولیدات خود را با گارانتی معتبر در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. البته ناگفته نماند که برخلاف سطح کیفی بالا، قیمت کفپوش بتنی کیان برنا کاملا رقابتی بوده و با انتخاب آن یک خرید باکیفت و اقتصادی را تجربه خواهید کرد.

اگر با این برند آشنا بوده و محصولات آن را در سازه‌ها و پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار داده باشید، بی‌شک شما نیز در این رابطه با ما هم عقیده بوده و می‌دانید که تولیدات این برند معتبر داخلی از نظر کیفیت و استاندارد در سطح مطلوبی قرار دارد و این برند بهترین گزینه برای خرید کفپوش بتنی محسوب می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این کارخانه استفاده از متریال مرغوب و باکیفیت است. متریال مورد استفاده برای تولید انواع کفپوش بتنی در آزمایشگاه فنی و تخصصی کیان برنا با گزینه اصلی و تایید شده  مقایسه می شود. از این‌رو استاندارد محصولات به طور کامل حفظ‌ شده و کوچک ترین خللی در کیفیت و استحکام سازه‌های بتنی این تولید کننده موجود نیست.

نحوه خرید اینترنتی کفپوش بتنی از کیان برنا

یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده است قیمت کفپوش بتنی کیان برنا در رنج مناسب و اقتصادی قرار بگیرد عرضه محصول به صورت مستقیم است. به عبارت دیگر شما می‌توانید از طریق سایت رسمی کیان برنا برای خرید عمده کفپوش بتنی و همچنین حجم متناسب با نیاز خود، با پشتیبانی آن ارتباط بگیرید.

نحوه خرید اینترنتی کفپوش بتنی از کیان برنا فرایند بسیار ساده و راحتی دارد. برای پیوستن به لیست مشتریان وفادار این کارگاه تولید بتن پیش‌ساخته خوشنام نیازی به ایجاد حساب کاربری در این سایت نیست. بلکه می‌توانید بلافاصله پس از ورود به سایت از انواع مختلف کفپوش بتنی موجود در آن بازدید کرده و سپس گزینه مطلوب و متناسب با ویژگی‌های پروژه خود را از بین آنها انتخاب کنید.

سپس از طریق پل‌های ارتباطی موجود با پشتیبانی ارتباط بگیرید تا خرید شما به ثبت برسد. البته در صورتی که برای برای خرید کفپوش بتنی نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید و یا آنکه می خواهید در رابطه با قیمت کفپوش بتنی این برند اطلاعات بیشتری به آورید، می‌توانید از کارشناسان فروش آن کمک بخواهید و آنگاه مطابق با مشاوره و راهنمایی‌های رایگانی که در اختیارتان قرار می‌گیرد با اطمینان خاطر بیشتری دست به انتخاب بزنید.

قیمت کفپوش بتنی

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که در خرید کفپوش پرسی و ویبره ای بتنی باید مد نظر قرار دهید قیمت است. به عبارت دیگر ‌مدل‌ها و طرح‌های مختلف کفپوش بتنی از نظر قیمت در یک سطح قرار ندارند و برخی از موارد به دلیل برخورداری از ویژگی‌های خاص‌تر و منحصربه‌فرد‌تر ارزش و در نتیجه قیمت بالاتری دارند.

به‌عبارت دیگر قیمت کفپوش بتنی خاص و منحصر به فرد در مقایسه با موارد معمولی‌تر بالاتر است. مسلماً شما نیز همانند هر فرد دیگری به دنبال گزینه‌های زیباتر و جذاب‌تر هستید. اما در این میان، دامنه انتخاب شما کاملاً بستگی به توان مالی‌تان دارد.

در هنگام خرید کفپوش بتنی همواره باید به فکر هزینه‌های مورد نیاز برای اجرا و نصب آن نیز باشید. به همین دلیل باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که برای اجرای صحیح آن از نظر بودجه و توان مالی در مضیقه قرار نگیرید. در واقع باید، بودجه خود را به نحوی مدیریت کنید، که هم بتوانید گزینه‌ مناسب و باکیفیت را خریداری کرده و هم آنکه پروژه را به شکل استاندارد اجرا کنید.

یکی دیگر از مهمترین عواملی که بر قیمت کفپوش بتنی تاثیر می‌گذارد انتخاب مرجع خرید مناسب است. پس اگر می‌خواهید کف پوش بتنی درجه یک و مرغوب را با بهترین و مقرون به صرفه‌ترین قیمت خریداری کنید، همواره باید به سراغ مراجع فروش معتبر و برندهای باکیفیت بروید زیرا آن دسته از تولید کنندگانی که محصولات مرغوب و استاندارد به بازار عرضه می‌کنند همواره بیشتر در کانون توجه قرار دارند و میزان تقاضا برای محصولات آنها همیشه بالاست.

باید گفت که کفپوش‌های بتنی ویبره‌ای و پرسی بر اساس نوع و محل کاربرد از نظر ضخامت نیز متفاوت هستند. بنابراین در هنگام خرید کفپوش بتنی باید برای انتخاب گزینه مناسب ضخامت محصول را نیز در نظر گرفته و گزینه‌ای را انتخاب کنید که مناسب پروژه شما باشد.

با توجه به این موضوع که قیمت کفپوش بتنی به تعداد و حجم سفارش بستگی دارد، بنابراین لطفا برای استعلام قیمت این محصول با بخش فروش کیان برنا تماس بگیرید تا علاوه بر اعلام قیمت، شما را در انتخاب و خرید کفپوش بتنی مناسب راهنمایی کنند.

خرید کفپوش بتنی

کفپوش‌های بتنی جزء پرکاربردترین انواع کفپوش هستند و بر خلاف دیگر موارد علاوه بر محیط‌های مسکونی، برای محیط بیرونی، باغ‌ها، ویلاها و پارک‌ها نیز به‌کار می‌روند. این دسته از کفپوش‌ها استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند. البته قیمت کفپوش بتنی برخلاف استحکام و مقاومت بالای آن در مقایسه با دیگر انواع کفپوش بسیار مناسب‌تر است.

نکته مهمی که همواره در خرید کفپوش بتونی باید مورد توجه قرار بگیرد ابعاد و اندازه محصول است. این دسته از کفپوش‌ها از نظر ابعاد و اندازه تنوع بسیار بالایی دارند. از این‌رو زمانی که به قصد خرید کفپوش بتنی وارد بازار مصالح ساختمانی می‌شوید باید متناسب با ویژگی‌های پروژه خود، به دنبال گزینه‌ای با ابعاد و اندازه مناسب باشید.

تولیدکنندگانی که در این رابطه به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند و به نوعی با وظایف خود آشنا هستند، اطلاعات مرتبط با ابعاد و اندازه محصول را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. فراموش نکنید که با انتخاب این دسته از تولیدکنندگان برای خرید، کمتر دچار اشتباه خواهید.

یکی از نکات مهمی که در رابطه با ابعاد و اندازه کفپوش  باید به آن توجه داشته باشید، این است که ابعاد عمودی، لبه خارجی و ابعاد افقی آن دسته از کفپوش‌هایی که گوشه‌های گرد یا تیزی دارند، نباید بیشتر از دو میلی‌متر باشد. بهتر است بدانید که قیمت کفپوش بتنی در ابعاد و اندازه‌های مختلف یکسان نیست و به همین دلیل در انتخاب کفپوش و ابعاد و اندازه مناسب همواره باید میزان بودجه خود را نیز در نظر بگیرید.

دیگر نکته مهم در خرید کفپوش بتنی انتخاب رنگ مناسب است. زیرا کفپوش‌های بتنی از نظر طرح و رنگ نیز تنوع بسیار بالایی دارند و باید از بین موارد مختلف گزینه‌ کاملا سازگار با سازه مورد نظر خود انتخاب کنید.

بیش از 12000 مشتری در سراسر ایران و کشورهای همسایه

دانشنامه ساختمان

دانشنامه ساختمان

5/5 - (123 امتیاز)

کپی‌رایت © 2023 گروه تولیدی صنعتی کیان برنا

نحوه خرید محصول از کیان برنا

شما مشتریان گرامی تنها لازم است تا محصول مورد نظر خود را از روی سایت انتخاب نموده و برای مشاوره و خرید محصول، با کارشناسان فروش کیان برنا تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت و برای ارسال آن هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد.

چرا باید از کیان برنا خرید کنیم؟

 • کیان برنا دارای بزرگترین خط تولید قطعات بتنی در ایران با توان تولید روزانه 3500 مترمربع است و برخلاف بسیاری از مجموعه‌ها‌‌، کیان برنا صرفا واسطه فروش نیست!
 • تمام محصولات کیان برنا دارای استاندارد هستند و در آزمایشگاه تخصصی مجموعه، مورد تست و ارزیابی قرار گرفته‌اند که می‌تواند تضمین کننده عملکرد محصولات طی سالیان طولانی باشد.
 • واحد فروش ما از ابتدای خرید شما همراهتان خواهد بود تا از طریق مشاوره تخصصی، بهترین راهکارها را به شما مشتری گرامی پیشنهاد دهند.